Pierwsza porażka...

Brenewia Wijewo - Obra Kościan 3:4 ( 2:2)

Mecz lepiej zaczęła drużyna z Kościana, która już w 7' strzela pierwszą bramkę. W 20' zespół Obry staje przed kolejna sytuacja do strzelenia gola, gdyż bramkarz Brenewii fauluje w polu karnym przeciwnika i sędzia dyktuje " jedenastkę". Przyjezdni pewnie wykorzystują rzut karny i mamy 0:2. Odpowiedź naszego zespołu jest natychmiastowa, Kacper Cichowski zagrywa prostopadłą piłkę do Stasia Zalisza, a ten pokonuje bramkarza przyjezdnych. W 28' Brenewia doprowadza do wyrównania. Faulowany w polu karnym jest Stasiu Zalisz, a karnego wykorzystuje Jakub Szmyt. Pierwsza część spotkania kończy się wynikiem 2:2, mimo kilku dogodnych sytuacji naszej drużyny, w których zabrakło albo wykończenia lub po prostu szczęścia jak przy strzale Jacka Ratajczaka który zatrzymał się na poprzeczce. Podobnie jak w pierwszej połowie, drugą lepiej rozpoczynają zawodnicy Obry, którzy wykorzystują rzut wolny i wychodzą na prowadzenie. Brenewii udaje się po raz kolejny doprowadzić do remisu, za sprawą wprowadzonego po przerwie Kamila Kurpisza. W 60' przyjezdni, po raz kolejny wykorzystuje słabą postawę naszego zespołu w defensywie i ustala wynik meczu na 3:4. Końcowy fragment meczu to ataki na bramkę Obry, jednak zawodnikom drużyny Brenewii brakowało szczęścia, gdyż trzykrotnie piłka zatrzymywała się na słupku. Mecz kończy się wynikiem 3:4, a nasi młodzi piłkarze mimo porażki, za swoją walkę do końca zasłużyli na pochwałę. Dziękujemy kibicom za liczne przybycie na mecz.