Podsumowanie piłkarskiego weekendu!

Drużyny Brenewii Wijewo miniony weekend spędziły bardzo aktywnie, poza rozegranym w sobotę turniejem o Puchar Wójta Gminy Wijewo, w którym pierwsze miejsce zajęła starsza część drużyny Juniorów Młodszych, młodsza grupa zawodników udała się na turniej do Góry. W końcowym rezultacie Brenewia zajęła 6 miejsce, przegrywając w meczu o 5 miejsce z Orłem Szlichtyngowa 0:1. W meczach grupowych, wygrywamy z Pogonią Góra 2:0 i odnosimy dwie porażki: 1:2 z Wielkopolska Komorniki oraz 1:3 ze zwycięzcą turnieju Starym Bojanowem 1. Bramki dla Brenewii strzelali: Kuba Cichowski x3, Bartek Kowalewicz x1.

Tabela końcowa turnieju:

1. Stare Bojanowo 1

2. Wielkopolska Komorniki

3. Stal Chocianów

4. Orzeł Czerno

5. Orzeł Szlichtyngowa

6. Brenewia Wijewo

7. Stare Bojanowo 2

8. Pogoń Góra

W ramach przygotowań do piłkarskiej wiosny, drużyna Seniorów Brenewii, rozegrała w niedziele sparing z Sokołem Kaszczor, który zakończył się przegraną naszej drużyny 1:3. Strzelcem jedynej bramki był Hubert Rękoś.

Skład Brenewii:

Dźwigała - Zbierski ( 46' Kowalaszek, 68' Lewandowski), Drożdzyński, Szmyt, M. Kokornaczyk, Rękoś ( 46' Kasperski), Rolla ( 68' Rękoś), Foksowicz ( 46' Zielnica), Kurpisz ( 68' Łupicki), Łupicki ( 46, Gąda, 68' Malcher), Zalisz ( 46' Zygmanowski).