Rozpoczęcie rozgrywek KLASY A i ligi juniorów młodszych.

Drużyna seniorska Brenewii Wijewo, na start rozgrywek " Klasy A" Gr. II, podejmować będzie zespół Znicza Obry. Nasz zespół tydzień temu przeszedł pierwszy poważny test przed startem sezonu, rozgrywając mecz pucharowy, z Obrą Kościan, który ostatecznie przegraliśmy 1:4. Po rundzie jesiennej, Brenewia, podobnie jak Znicz, należą do czołówki rozgrywek, zapowiada się zatem bardzo ciekawy mecz, na który zapraszamy w niedziele o godz. 15.00.

Zespół juniorów młodszych, inauguruje sezon grupy mistrzowskiej, meczem z Sparta Miejska Górka. W środowym meczu kontrolnym nasz zespól pokonał Korone Wilkowice 7:1, po bramkach Kubickiego x3, Foksowicza x2, Gądy x2. Zapraszamy na mecz o godz. 11.30 w niedziele 19 marca.